BAŞKANIN MESAJI

Değerli Dostlarımız;


Akkuş Gayrimenkul olarak bugüne kadar disiplinli, etkin ve verimli çalışmalarla birçok önemli projeye imza attık. Yapımında uğraş verdiğimiz yatırımların dayanıklı, güvenli, kullanım amaçlarını karşılayan, konforlu ve uygun maliyetlerle tüketiciye sunulabilen projeler olmasına özen gösterdik.

Kent insanın konut ve iş yeri ihtiyacını karşılarken, beklentilerin ötesine geçerek üretmek ve bunları hayata geçirirken de Türkiye ekonomisine katkıda bulunduğumuzu bilmek, iş hayatımızdaki en önemli motivasyonumuz oldu.

Sağlam bir ekip ruhuyla gerçekleştirdiğimiz projelerin, çevreye saygılı ve yasal gerekliliklere uygun olmasının yanı sıra estetik değerler taşıması da önceliklerimiz arasında yer aldı.

Bugün geldiğimiz noktada yeni projeler için girişimlerde bulunurken, geçmiş projelerimizdeki memnuniyetini görüyor ve sizleri asla hayal kırıklığına uğratmamak için işimize dört elle sarılıyoruz.

Müşterilerimizin, tedarikçilerimizin, çalışanlarımızın bize duyduğu güven en değerli sermayemiz. Bu sermayeyi korumak ve daha ileri götürmek de büyük isteğimiz. Geleceğe güçlü bir firma olarak kalmanın bu sermayeyi aynı inançla yarınlara taşımak olduğunu çok iyi biliyoruz.

Yarınlarda sizlerle sürdürdüğümüz güvenin başarımızın en değerli hikayesi olacağı inancıyla, yeni ve değerli projelerde görüşmek üzere…