KURUMSAL

Başarılı geçmiş, güvenli gelecek...


Ağırlıklı olarak Beylikdüzü Bölgesinde konut, Avcılar ve Bahçelievler Bölgesinde ticari alan projeleriyle faaliyet gösteren Akkuş Gayrimenkul, yenilikçi ve çevreci bir anlayışla birçok prestijli projeye imza atmıştır.

Arazi alım satımı, nitelikli gayrimenkul projeleri geliştirmek ve yatırım yapmak gibi gayrimenkul sektörüne bütünsel bir bakış açısıyla yaklaşan firmamız; Türkiye’nin inşaat alanındaki standartlarını geliştirmek, günümüz kent insanına yaşanabilir modern yaşam alanları sunmak anlayışıyla faaliyet göstermektedir.

Akkuş Gayrimenkul olarak bugüne kadar tamamlanmış 60,000 m2 projeye imza attık.

Toplamda 40,000 m2 olan yapımı süren projelerle birlikte gayrimenkul sektörüne ayrıcalıklı projeler sunmaya devam ediyoruz.

MİSYON

Seçkin konut ve ticari projelerimizi; ayrıcalıklı yaşam projeleri üreten mimar ve inşaat mühendislerimizle birlikte, tüketicilerin beklentilerini tam anlamıyla karşılayan yaşam alanlarına dönüştürmek.

VİZYON

Nitelikli, çevreci, yenilikçi yapılar inşa etmenin ötesinde; modern şehircilik çizgisinden ödün vermeden, her zaman sektöründe doğru, güvenilir ve örnek alınan şirket konumunda olmak.